REÁLNÁ 45-ti denní VÝZVA - žádné filtry, žádné efekty, žádné přikrášlování se či zkrášlování čehokoli.

VÝZVA pro všechny fajn normální lidi a vlastně pro všechny :-) ale v reálném světě, v reálném čase - teď a tady, s reálnými účastníky, fotkami, videi, komentáři atd.

 

JAK SE DO VÝZVY PŘIHLÁSIT?
Můžete se objednat na emailové adrese: dytrychova.lucie@centrum.cz nebo na telefonním čísle: +420 774 64 28 00. Po zaslání platby na účet Vám vystavím fakturu a přidám Vás jako člena do uzavřené facebookové skupiny: 45-ti denní VÝZVA: ZHUBNĚTE PŘEBYTEČNÉ FALDÍKY s LEHKOSTÍ a s ÚSMĚVEM.

 

PROČ 45-ti denní?
45-ti denní karanténa = 45-ti denní výzva = nejen 45 online tréninků s profesionálním trenérem = nejen 45 živých vstupů = nejen 45 receptů = a spousta dalších tipů a rad = za pouhých 45Kč/den.

 

KDY ZAČÍNÁME?
Připojit se můžete kdykoliv.

 

CO ZÍSKÁVÁTE?
45 tréninků, živé vstupy, recepty, odpovědi na vaše otázky, tipy pro lepší životní styl, soutěže, pobavení se, doživotní  účast v uzavřené facebookové skupině, kde si můžete předávat poznatky, zkušenosti, motivace s ostatními členy výzvy a mnoho dalšího.

 

CÍL?
Spokojený úsměv a hrdost při pohledu do zrcadla a dobrý pocit sám ze sebe :-)

 

PRO KOHO JE VÝZVA  URČENA?
Mamky ∗ taťky ∗ holky i kluky ∗ pro jedlíky i dietáře ∗ pro malé i velké ∗ pro lenochy i sportovce ∗pro mladé i starší ∗ zkrátka pro všechny :-)

 

CO POTŘEBUJETE KE CVIČENÍ?
Podložku, ručník, pití, činky nebo lahve s vodu, občas třeba i židli, odvahu a dobrou náladu :-)

 

CENA?
2025Kč = pouhých 45Kč/den za 45 tréninků = investujete tak sami do sebe 45Kč/den!!!

 

UKÁZKY REÁLNÝCH VÝSLEDKŮ ÚČASTNÍKŮ: